Телефон (Viber): +38 (095) 219-33-92
Івано-Франківськ вул.Дністровська, 45а, офіс 18

Естонська робоча віза ціна 450€

Естонія - Балтійська держава член Європейського союзу, НАТО і учасник Шенгенської угоди. Незважаючи на низький рівень безробіття 5,7% в країні відчувається нестача робочої сили, але для офіційного працевлаштування іноземця потрібна робоча віза в Естонію.

Віза Д, або віза D, або робоча віза в Естонію - це довгострокова віза, яка видається іноземцю на період до 12 місяців або 365 днів для одноразового або багаторазового перебування в Естонії. Крім того, на підставі естонської візи Д можна відвідувати країни Шенгенської зони терміном до 90 днів.

Візу D в Естонії часто називають робочою візою, так як її отримують в основному з метою короткострокової роботи. У деяких випадках робочу візу D оформляють для того, щоб в'їхати в країну, приступити до роботи, «закріпитися» в Естонії і надалі клопотати про отримання посвідки на тимчасове проживання. Короткострокова робота - це не єдина причина для отримання візи D.

Громадянин іноземної держави може клопотати про довгострокову візу D, якщо його перебування в Естонії довше, ніж дозволяє короткострокова віза C (наприклад, для проходження навчання, для догляду за батьками і т.д.).

img img

Документи та данні, що необхідні для замовлення запрошень:

  • 1. Сскан українського паспорта.
  • 2. Скан ідентифікаційоного коду.
  • 3. Скан закордонного паспорту.
  • 4. Адреса прописки + індекс.
  • 5. Номер мобільного телефону/вайбер та email.
  • 6. Сімейний стан.
  • 7. Ім'я мати та дівоче прізвище мами.
  • 8. Ім'я тата.

Документи та оплату авансу можна здійснити дистанційно і отримати готові до подачі у візовий центр документи в Вашому місті по накладеному платежу у відділенні пошти.

Термін підготовки документів від 4 до 8 тижнів.

Прийом візових клопотань здійснюється в Посольстві Естонської Республіки в Києві.

Адрес: 01901, м. Київ, вул. Пушкінська, д.43Б (рядом з ст.метро "Лев Толстой").

Телефон: +38 (044) 590-07-80 або +380 (44) 590 24 40.

Электронна пошта: www.embassy.kyiv@mfa.ee

Пошта для додаткових візових документів: visa.kiev@mfa.ee

Сайт: www.estemb.kiev.ua

Допомога в оформленні візи в Івано-Франківську

Інформаційно-туристична агенція Ozaran пропонує своїм клієнтам послуги з оформлення візи в країни ЄС а також в Америку, Канаду, Китай і Великобританію. З нашою компанією питання про те, де і як отримати візу, не є проблемою: фахівці компанії допоможуть максимально прискорити і спростити складну процедуру оформлення візи.

Наші послуги