Телефон (Viber): +38 (095) 219-33-92
Івано-Франківськ вул.Дністровська, 45а, офіс 18

Литовська робоча віза ціна 600€

Останні роки литовський уряд приймає максимум зусиль для підвищення економічного добробуту країни і певні позитивні зрушення можна відзначити. Зокрема, спостерігається активізація функціонування транспортних компаній, розвиваються інформаційні та комунікаційні послуги, помітно покращилася ситуація на ринку нерухомості і поновилися будівельні проекти. Зарубіжні підприємці охоче відкривають в Литві бізнес і створюють додаткові робочі місця.

Серед наших співвітчизників країни Європи є популярним місцем для міграції. Тут можна знайти високооплачувану роботу, та й до того ж клімат в найближчому зарубіжжі часом приємніше української зими. Литва - одна з таких популярних країн, і всім бажаючим поїхати сюди потрібна віза. Робоча віза в Литву для українців надається на підставі запиту компанії, яка згодна вас працевлаштувати.

Багато литовських компаній прагнуть розширити свою діяльність, але часто елементарний брак трудових ресурсів не дозволяє цього зробити. Тому попит на іноземних фахівців з країн СНД в Литві присутній. Зокрема, потрібні інженери, будівельники, програмісти, водії-далекобійники і власники деяких некваліфікованих професій. Робоча віза в Литву для українців в 2020 році - це одна з головних передумов для законного працевлаштування на литовській території.

img img

 

Документи та данні, що необхідні для замовлення запрошень:

  • 1. Скан українського паспорта.
  • 2. Скан ідентифікаційного коду.
  • 3. Скан закордонного паспорта.
  • 4. Адреса прописки + індекс.
  • 5. Номер мобільного телефону/вайбер та email.
  • 6. Сімейний стан.
  • 7. Ім"я мати та дівоче прізвище мами.
  • 8. Ім я тата.

Документи та оплату авансу можна здійснити дистанційно і отримати готові до подачі у візовий центр документи в Вашому місті по накладеному платежу у відділенні пошти.

Посередницький лист подається електронним чином через інформаційну систему електронних послуг (EPIS).

Назначити дату подачі документів для довгострокової візи.

Перевірити стан Вашої заяви.

 

Допомога в оформленні візи в Івано-Франківську

Інформаційно-туристична агенція Ozaran пропонує своїм клієнтам послуги з оформлення візи в країни ЄС а також в Америку, Канаду, Китай і Великобританію. З нашою компанією питання про те, де і як отримати візу, не є проблемою: фахівці компанії допоможуть максимально прискорити і спростити складну процедуру оформлення візи.

Наші послуги