Телефон (Viber): +38 (095) 219-33-92
Івано-Франківськ вул.Дністровська, 45а, офіс 18

Чеська робоча віза з роботою та без ціна 250€

Чехія - прекрасна країна як для туризму та проживання, так і для заробітку. Але для того, щоб влаштуватися на роботу в Чехії, необхідно отримати робочу візу.

Робоча віза в Чехію в 2020 році в основному видається на термін на 2 роки. Після того як цей термін закінчується, дозвіл на роботу можна продовжити - притому, що є двостороння угода (між співробітником і роботодавцем).

Оформити робочий дозвіл, який дозволить іноземцю працювати законно в Чехії не так вже й просто. Перш за все роботодавець відкриває вакансію на біржі зайнятості населення, на яку можуть подавати заявки чехи.

Після того як пройде термін від 30 днів до 3 місяців (це пов'язано з високим рівнем безробіття в Чехії), роботодавець подає до міністерства праці заяву про те, що місцеве населення з яких-небудь причин на цю вакансію не підходить.

Існують і інші способи працювати в Чехії - Трудова і Синя карти Євросоюзу. Однак, всі три документа (включаючи дозвіл на роботу) мають деякі відмінності.

img img
Документи та данні, що необхідні для замовлення запрошень:
 • 1. Скан українського паспорта.
 • 2. Скан ідентифікаційоного коду.
 • 3. Скан закордонного паспорту.
 • 4. Адреса прописки + індекс.
 • 5. Номер мобільного телефону/вайбер та email.
 • 6. Сімейний стан.

Документи та оплату авансу можна здійснити дистанційно і отримати готові до подачі у візовий центр документи в Вашому місті по накладеному платежу у відділенні пошти.

Ви отримаєте:
 • 1. Трудовий договір з Чеської сторони.
 • 2. Дозвіл на роботу, виданий Біржею Праці Чеської Республіки, який подається виключно в оригіналі.
 • 3. Підтвердження проживання на території Чехії.
 • 4. Анкету.
 • 5. Страхівку.

Звертаємо Вашу увагу на те, що період перебування в документах про підтвердження мети поїздки (трудовий договір, дозвіл на роботу, підтвердження проживання) не має перевищувати дев'яносто днів та має бути однаковим у всіх документах. Стосується подання документів до візових центірв у Львові, Ужгороді та Івано-Франківську.

Громадянам інших країн потрібно подати реєстрацію або дозвіл на проживання на території України. Даний документ повинен бути дійсний ще 3 місяці після закінчення дії візи.

В візовому центрі додатково оплачується консульський збір 35€ + візовий збір 13€.

Допомога в оформленні візи в Івано-Франківську

Інформаційно-туристична агенція Ozaran пропонує своїм клієнтам послуги з оформлення візи в країни ЄС а також в Америку, Канаду, Китай і Великобританію. З нашою компанією питання про те, де і як отримати візу, не є проблемою: фахівці компанії допоможуть максимально прискорити і спростити складну процедуру оформлення візи.

Наші послуги