Телефон (Viber): +38 (095) 219-33-92
Івано-Франківськ вул.Дністровська, 45а, офіс 18

Довідка про несудимість з Польщі, Литви, Естонії

ціна від 50Є

Інформацію про багатьох наших громадянах відповідні уповноважені органи країн Шенгенської угоди, вносять в інформаційну базу SIS.

Деякі наші співвітчизники вважають, що внесення в базу SIS інформації про них, не є яким-небудь серйозним порушенням і тут вони дуже помиляються! Дана інформація (незалежно від її типу і терміну давності) буде знаходитися в системі SIS, до тих пір, поки не буде у цій справі офіційного рішення органу, що ініціював цей запис, або рішення вищої інстанції.

УВАГА! Якщо Ви були депортовані, або з якихось інших причин інформація про Вас була внесена в базу даних SIS Шенгенської Угоди в адміністративному порядку, і після цього не анулювавши запис в системі SIS будь-яким чином Ви в’їдете на територію країн Шенгенської Угоди будь то по Шенген візі або без візи … і Вас затримають на території країни до 45 днів, яка ініціювала запис в системі SIS, то Ви будете засуджені як кримінальний злочинець, який порушив адміністративний припис про заборону в’їзду на територію цієї країни.

УВАГА! Заміна паспортів, прізвища, імені, місця проживання не дасть Вам 100% гарантії перетину кордону і вільного знаходження в Шенген зоні, тому, що при затриманні у Вас брали відбитки пальців і робили фото, і ці біометричні данні заносяться в нові паспорта і на кордонні і в Шенген зоні теж є в базі, а при порушенні і зміні даних Ви собі збільшите термін заборони в’їзду в Шенген зону від 5 до 10 років!!!

img img

 

Запит в систему SIS

Для того щоб отримати інформацію з SIS потрібно надати копії (скани) паспортів, документів з кордону або відмову у візі (якщо є) і таку інформацію:

 1. Прізвище, ім’я, по батькові;
 2. Серію та номер паспорта (по якому внесли в SIS);
 3. Дата народження;
 4. Адресу прописки (та реального проживання);
 5. Ім’я мами та дівоче прізвище мами;
 6. Ім’я батька;
 7. Місце народження;
 8. Громадянство та стать.

А також підписати довіреність на особу-представника, яка подасть в Уряд в справах іноземців та отримає на території Польщі витяг з SIS і передасть на Україну.

Зразок Довіреності

Дані іноземного громадянина вносяться в SIS на термін:

1) вказаний в рішенні про обов'язкове повернення іноземного громадянина, якщо у нього вказана заборона повторного в'їзду на територію Республіки Польща або заборону повторного в'їзду на територію Республіки Польща і інших країн Шенгенської зони;

2) на 3 роки з дня передачі іноземного громадянина третій країні на підставі міжнародного договору передачі і прийому громадян, після попереднього арешту громадянина у зв'язку з незаконним перетином кордону;

3) на 5 років з дня закінчення терміну дії покарання у вигляді позбавлення волі, винесеного на підставі рішення суду, яке є основою для включення даних в список, якщо іноземець був засуджений до позбавлення волі мінімум на 3 роки;

4) на 3 роки з дня закінчення терміну дії покарання увигляді позбавлення волі, винесеного на підставі рішення суду, яке є основою для включення даних в список, якщо іноземець був засуджений до позбавлення волі терміном не менше 3-х років;

5) трьох років з дня ухвалення рішення, яке є основою для включення даних в список, якщо покаранням для іноземця є штраф;

6) умовного терміну позбавлення волі з моменту вступу всилу рішення, вказаного в ст. 435 § 1 п. 2, якщо іноземець засуджений до позбавлення волі умовно;

7) якщо перебували по польській робочій візі перебували в іншій країні, то витікаючий з міжнародних договорів, що зобов'язують Польщу, і що є основою для включення даних іноземного громадянина в список;

8) не довше, ніж 5 років з можливістю продовження на подальші періоди, жоден з яких не повинен перевищувати п'яти років, у разі, якщо в списку запис зроблений через те, що в'їзд або проживання іноземного громадянина може складати загрозу для обороноздатності або безпеки країни або охорони громадської безпеки і порядку, або збиток інтересам Республіки.

Варстість запиту складається з оплати за довіреність + запит (opłata za zaświadczenie i pełnomocnictwo) + отримання запиту + пересилка документів = 200Є.

Довідка про несудимість з Польщі, Литви, Естонії - від 50Є

Документ, який засвідчує, що людина не притягувалась до відповідальності за злочини, знята, погашена судимість і людина не в розшуку.

Якщо довідка потрібна для надання поза межами території Польщі, в такому випадку на довідку потрібно проставити штамп апостиль (конкретно вказується країна на яку потрібна довідка).

Перелік необхідних документів для отримання Довідки:

1. скан українського паспорту 

2. скан ідентифікаційного коду

3. скан закордонного паспорту

4. ім"я та дівоче призвище мами

5.ім"я тата

Довідка про несудимість з України в електронному та паперовому вигляді - 600 грн

Податковий код в Польщі та прописка (PESEL+MELDUNEK) - 100Є

PESEL – це індивідуальний податково-соціальний код, який має право отримати іноземець після перебування в Польщі більше 3-х місяців, по прописці, при оформленні на роботу, які мають медичне або соціальне страхування.

Зняти депортацію - 400Є

Поширені причини отримання депортації та термін заборони виїзду:
 1. Протермінували кількість годин або днів перебування в Шенген зоні по біометрії чи візі – від 6 до 12 місяців заборона;
 2. Отримали відмову в візі і поїхали по біометричному паспорту – від 1 до 3 років;
 3. Не цільове використання візи ( наприклад по Польській робочій візі працювали в Чехії або в іншій країні працювали) – від 1 до 3 років;
 4. Порушено правило першої в’їзду ,тобто заїхали через Польщу, а виїхали(повертались) – через Словакію, Угорщину чи інші країни в Україну – від 1 до 3 років.

Для того щоб у посольства не виникало питань, чи були ви насправді в країні, що видала вам попередню візу, рекомендується під час поїздки збирати документальні підтвердження вашого перебування на території потрібної держави. Такими підтвердженнями можуть стати чеки бронювання з готелю, чеки оплати по банківській карті, туристичні ваучери, оформлені на ім’я заявника.

Але головне – щоб у паспорті була більша кількість в’їздів-виїздів (штампів) країни, що видала візу, якщо її кордони межують з Україною).

Правопорушення і штрафи

Ще однією дуже популярною статтею порушення візового режиму є вчинення правопорушення на території Шенгенської зони.

Правопорушенням вважається будь-які протиправні дії, що наносять шкоду суспільству, а також інші дії, що представляють загрозу громадському порядку, внутрішній безпеці чи громадському здоров’ю.

Для щоб потрапити в список нев’їзних до Шенгену, не обов’язково, як мінімум, когось вбити, будучи там. Досить буде перейти вулицю в недозволеному місці і отримати талон на сплату штрафу від поліцейського, благополучно потім забувши про оплату.

Відразу ж після виявлення факту порушення на кордоні, дані про порушника («інформаційні запити з метою недопуску») заносяться в єдину Шенгенську інформаційну систему (база SIS), доступ до якої мають всі посольські та міграційні органи держав-членів Шенгенської зони.

Візовий карантин у більшості випадків триває від 3 місяців до 3-5 років. Заборона на в’їзд в зону більш як 3 років отримують злісні порушники, а також правопорушники, які вчинили злочин на території країн-учасниць Угоди.

Залежно від ступеня тяжкості порушення, до візового карантину можуть додаватися відповідні штрафи, що виписуються порушникам прямо на кордоні, а також заходи по примусовій депортації порушника з країни.

Розмір штрафу за перетин кордону по простроченій візі коливається від € 100 до € 4000. Рішення про величину штрафу приймає прикордонний візовий офіцер, враховуючи ступінь порушення.

Що робити, якщо ви не встигаєте дістатися до кордону до моменту закінчення терміну дії візи?

У цих випадку вам неодмінно потрібно звернутися у відповідну інстанцію з вимогою видати письмове підтвердження того, що ви дійсно не можете вчасно виїхати з Шенгенської зони у зв’язку з певними обставинами.

Захворіли — зверніться до лікарні. Скасовувати рейс — сходіть в офіс авіакомпанії або службу митного контролю в аеропорту. Зламалася машина — вирушайте в сервісний центр.

Бажано, щоб довідки виглядали переконливо, із зазначенням контактів, а також імен осіб, які могли б підтвердити факт форс-мажору або події.

Зняти депортацію + з SIS = 450Є

Допомога в оформленні візи в Івано-Франківську

Інформаційно-туристична агенція Ozaran пропонує своїм клієнтам послуги з оформлення візи в країни ЄС а також в Америку, Канаду, Китай і Великобританію. З нашою компанією питання про те, де і як отримати візу, не є проблемою: фахівці компанії допоможуть максимально прискорити і спростити складну процедуру оформлення візи.

Наші послуги