Телефон (Viber): +38 (095) 219-33-92
Івано-Франківськ вул.Дністровська, 45а, офіс 18

Навчання в Польщі 2020/2021 OFERTA EDUKACYJNA NA ROK SZKOLNY 2020/2021 W POWIECIE KLUCZBORSKIM ціна 350€

В даний час Польща є членом Європейського союзу і має економіку, що розвивається. Підприємства Польщі відчувають дефіцит робочих і забезпечують високий, в порівнянні з країнами СНД, рівень оплати праці.

Країна входить в Шенгенську зону і міграція досить жорстко контролюється. У той же час Польща інтегрована в світову систему освіти та дипломи польських ВНЗ визнаються в світі. Вартість навчання та життя в країні нижче, ніж в більшості європейських країн, так що навчальна віза в Польщу в 2020 році може стати і кроком до європейської освіти, і початком легальної міграції.

Чим далі, тим більше студентів хочуть вчитися за кордоном, в тому числі Польщі. Це пояснюється, перш за все, якістю освіти і отриманням диплома європейського стандарту. З приходом літа починається підготовка у абітурієнтів до вступних іспитів, а також у студентів для складання річних іспитів. Для таких двох категорій населення щоб перетнути кордон до Польщі потрібна віза.

Щоб отримати студентську візу в Польщу, необхідно оформити дозвіл на в'їзд, що дозволяє довгострокове перебування в країні. Його допускає національна віза категорії D - саме її потрібно оформляти тим, хто вирушає в Польщу на навчання.

img img

 

Студентська, навчальна віза та мовні курси в Польщу - основні документи, потрібні для отримання візи.

Відповідно до статей 16 і 18 постанови Верховної Ради України про паспорти (Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон) протягом 1 місяця від моменту зміни прізвища, особа повинна подати заяву про обмін паспорта.

Важливо: прізвище, ім’я та по-батькові у внутрішньому та закордонному паспортах, запрошенні, а також в інших супроводжуючих документах заявників повинні бути ідентичні.

 1. Візова анкета буде заповнена працівником агенції і входить до комплекту документів.
 2. Одна кольорова фотографія.
 3. Копії та оригінали діючих закордонних паспортів, студентський квиток (якщо вже навчались в цьому навчальному закладі).
  • У випадку наявності інших закордонних паспортів, їх потрібно долучити до візової анкети (оригінали та копії). Якщо попередні паспорти були здані або анульовані, необхідно надати внутрішній паспорт з відповідною відміткою або довідку з ОВІРу про його вилучення.
  • Продовжені паспорти до розгляду не приймаються.
  • Необхідно також надати копію першої сторінки паспорту, копії всіх Шенгенських віз за останні три роки, копію останньої національної візи, а також копії усіх штампів про в’їзди/виїзди здійснені по цим візам.
  • Необхідно також надати копію першої сторінки паспорту, копії всіх Шенгенських віз за останні три роки, копію останньої національної візи, а також копії усіх штампів про в’їзди/виїзди здійснені по цим візам.
 4. Внутрішній паспорт або ID картка разом з витягом з державного демографічного реєстру (оригінал та ксерокопія).
 5. Оригінал та копія страхового медичного полісу входить до комплекту документів, за бажанням PZU Ukraina або Княжа страховий поліс повинен покривати всі дні запланованого перебування в Польщі незалежно від кількості в’їздів.
 6. Для осіб до 18 років:
  • Оригінал та копію свідоцтва про народження;
  • У запрошенні/бронюванні готелю повинні бути вказані дані всіх подорожуючих осіб;
  • Копії внутрішніх паспортів батьків;
  • Нотаріально завірений дозвіл від батьків/офіційних опікунів (надається навіть у випадку спільної подорожі) на виїзд дитини за кордон, що містить наступну інформацію: країни виїзду (Польща та інші країни Шенгенської угоди), чітко зазначений термін дії нотаріально завіреного дозволу на виїзд за кордон (число/місяць/рік). У випадку, якщо дитина їде у супроводі третьої особи, нотаріально завірений дозвіл повинен містити дані цієї особи. Також додатково необхідно надати її/його діючу візу та копію першої сторінки закордонного паспорта;
  • Якщо для відкриття візи для неповнолітньої особи подається закордонний паспорт одного з батьків/офіційних опікунів до якого вона вписана, дозвіл від нього/неї подавати не потрібно. Будь ласка, зауважте, що в такому випадку документи може подавати виключно той з батьків, до закордонного паспорту якого вона вписана;
  • Якщо є тільки один опікун, необхідно надати рішення суду про одноосібне опікунство, свідоцтво про смерть або інший підтверджуючий документ.

Документи, що підтверджують головну мету перебування - "СТУДЕНТ":

 • Довідка з навчального закладу, що підтверджує зарахування заявника на навчання або продовження навчання. Даний документ обов'язково повинен містити інформацію про актуальний рік навчання та семестр.
 • Підтвердження здійснення оплати (видане навчальним закладом), якщо заявник зарахований, або продовжує платне навчання. Якщо навчання безкоштовне повинно бути документальне підтвердження даного факту в довідці з університету.
 • Документ, що підтверджує наявність достатніх фінансових коштів на покриття витрат на проживання та повернення до країни походження*. Документ, що підтверджує, де буде мешкати студент, а також вартість такого проживання (таким документом, для прикладу, може бути договір оренди житла або довідка з гуртожитку, де має бути вказана вартість оплати за проживання за весь період або помісячна оплата).
*Документом, що підтверджує наявність фінансових ресурсів може бути:
 • Дорожній чек;
 • Свідоцтво про суму ліміту на кредитній картці не менше чим 10000 грн, видану банком, що видав кредитну картку (допускається будь-який банк, який знаходиться в Україні або Польщі, або іншій країні);
 • Свідоцтво про наявність грошових коштів у ПОЛЬСЬКОМУ банку або кооперативному ощадно-кредитному товаристві, що знаходяться на території Республіки Польща. Не може бути ні Кредо банк, ні Ідея банк, ні будь-який інший банк, який знаходиться в Україні. Такий банк повинен бути розташований саме у Польщі;
 • Документ, що підтверджує надання національної чи іноземної стипендії;
 • Довідка про працевлаштування та розмір заробітної плати.

Неповнолітні та повнолітні на фінансовому утриманні батьків

Якщо заявник є неповнолітнім або повнолітнім, перебуваючи на фінансовому утриманні батьків, потрібно надати нотаріально посвідчений спонсорський лист від батьків або законних опікунів, а також документи, які підтверджують наявність фінансових коштів у батьків/фінансових опікунів (документи описано виже). В нотаріально завіреному листі про спонсорство має бути зазначено, що батьки/офіційні опікуни зобов'язуються покрити всі витрати на проїзд та проживання особи, яка звертається за візою, та заяву про те, що особа є на утриманні батьків. "Спонсорські листи" для студентів можуть бути виданими:

Батьками заявника (спонсорський лист повинен бути посвідчений нотаріусом) або особою третьою (тільки після отримання згоди консула, спонсорський лист повинен бути посвідчений нотаріусом).

Повнолітні студенти, які перебувають на фінансовому утриманні батьків, повинні подати відповідну заяву від батьків про фінансове утримання повнолітньої діти (даний документ має бути посвідчений нотаріусом).

Батьки (третя особа) повинні до спонсорського листа долучити один з нижче наведених документів:
 • Дорожній чек;
 • Свідоцтво про суму ліміту на кредитній картці, видану банком, що видав кредитну картку (допускається будь-який банк, який знаходиться в Україні або Польщі, або іншій країні);
 • Свідоцтво про наявність грошових коштів у ПОЛЬСЬКОМУ банку або кооперативному ощадно-кредитному товаристві, що знаходяться на території Республіки Польща. Не може бути ні Кредо банк, ні Ідея банк, ні будь-який інший банк, який знаходиться в Україні. Такий банк повинен бути розташований саме у Польщі;
 • Документ, що підтверджує надання національної чи іноземної стипендії;
 • Довідка про працевлаштування та розмір заробітної плати.

Мінімальний розмір необхідних фінансових ресурсів на рахунку

Іноземець, який подає заяву на отримання національної візи для навчання, повинен надати документ, що підтверджує, що він має достатні фінансові ресурси для покриття:

 • • вартості повернення в країну походження у розмірі:
 •   200 злотих, якщо він прибув з сусідньої країни з Республіки Польща (наприклад: Україна, Білорусь, Росія);
 •  2500 PLN, якщо він прибув з іншої країни, ніж зазначені вище;
 • • витрати на проживання.
На кожен місяць запланованого перебування, має бути мінімально: *701 злотий для однієї особи; *528 злотих для кожної особи в сім’ї (якщо заявник буде проживати з сім’єю; наприклад, чоловік з дружиною).

Заявник (Наприклад: Україна, Білорусь, Росія) на 365-денну візу повинен мати щонайменше 8,612 злотих (701*12+ 200) фінансових ресурсів плюс кошти, необхідні для покриття витрат на проживання. Кошти на покриття проживання вираховуються з документу, який підтверджує місце проживання (наприклад, з договору про оренду житла або з довідки з гуртожитку) – місячна оплата за проживання * на кількість місяців перебування в Польщі. Наприклад, якщо щомісячна оплата за гуртожиток складає 300 злотих, тоді витрати на проживання за рік будуть складати: 300 злотих * 12 місяців = 3 600 злотих на проживання на рік.

Для сім’ї громадян (Наприклад: Україна, Білорусь, Росія) на кожну особу на 365 днів щонайменше 6,536 злотих (528*12+ 200) + кошти на проживання.

Візу з приміткою «студент» можуть отримати тільки студенти стаціонарної форми навчання, або особи, котрі виїжджають до Польщі з метою проходження підготовчого курсу для зарахування на навчання.

Консул є уповноваженим для оцінки заявника, чи його рівень володіння мовою, якою проходитиме навчання, є достатнім для навчання у навчальному закладі.

Особа, яка подає заяву на отримання національної візи, як студент, повинна пред'явити вище перераховані документи та документи, на підставі яких Консул зможе визначити вартість проживання (наприклад, договір оренди квартири, рішення про надання гуртожитку тощо). Якщо такі документи не подаються разом із документами на візу, заявнику надається право для їх доповнення у терміні протягом 14 днів від дня подачі. (відповідний документ про донесення повинен бути підписаний). Перевірити стан готовності документів.

Після подання документів Ви можете перевірити стан Вашого запиту онлайн. Для цього потрібно ввести унікальний реєстраційний номер і дату народження (у форматі дд/мм/рррр). Унікальний реєстраційний номер починається з POIV, POLV, POTE, PORI, POLU, PODN, POKH, PLZA POKI, PLKY, POOD, PLKS, POKY, POZH, POVI, UZHG, POCH. Реєстраційний номер Ви знайдете на квитанції, яка видається працівником Пункту Прийому Візових Анкет після подання документів.

перевірити стан Вашого запиту онлайн

 

Допомога в оформленні візи в Івано-Франківську

Інформаційно-туристична агенція Ozaran пропонує своїм клієнтам послуги з оформлення візи в країни ЄС а також в Америку, Канаду, Китай і Великобританію. З нашою компанією питання про те, де і як отримати візу, не є проблемою: фахівці компанії допоможуть максимально прискорити і спростити складну процедуру оформлення візи.

Наші послуги