• Допомога в отриманні іміграції ВНЖ Угорщини (Венгрии)

Допомога в отриманні іміграції ВНЖ Угорщини (Венгрии)

2000 1800

You save 200€

Наявність:
Є в наявності
Модель:

Share

Опис

Особливості отримання ПМП (ВНЖ) в Угорщині

Підстави для отримання ПМП:

Постійне проживання на території Угорщини три роки, а загальний період виїзду з республіки може становити не більше 45 днів.

Отримати дозвіл на постійне місце проживання може іноземець, який прожив в територіальних межах держави 3 роки. Виїжджати з республіки можна тільки на 45 днів.

ПМП в Угорщині можна отримати іноземному громадянину після трирічного безвиїзного проживання на території країни на законних підставах (виїзди строком до 45 днів на рік не порушують умови перебування). Заяву на ПМП також можна подавати після трирічного перебування за довгостроковими візами, наприклад, у випадку з власниками бізнесу на території країни. При заміжжі ПМП можна отримати безстроково. Володарі угорського ПМП мають всі права і соціальні пільги угорських громадян, крім права голосу.

Міграція в Угорщину для одруження гарантує отримання громадянства.

Поширеними способами є одруження з угорцем, угоркою. В цьому випадку отримання ВНЖ проходить в максимально короткі терміни - близько місяця. Через три роки спільного життя чоловік (дружина) має право подавати заяву на отримання угорського громадянства.

Переїзд для офіційного працевлаштування на довгий термін.

Для того, щоб отримати ВНЖ цим способом необхідно надати трудовий договір, довідку про доходи та наявність грошових коштів для проживання на місяць до отримання першої заробітної плати. Роботодавець перед тим, як запрошувати потенційного співробітника на роботу, зобов'язаний подати заяву до Центру з працевлаштування на отримання дозволу на роботу. Якщо протягом місяця жоден з кандидатів серед угорських громадян не підійде на цю посаду, центр наддасть дозвіл на працевлаштування.

Придбання нерухомості та отримання стабільного заробітку, що буде розглядатися урядом як допуск вас до громадянства.

При покупці нерухомості в Угорщині можна претендувати на отримання тимчасового дозволу на проживання. Мінімальна сума вартості житла не визначена, але на кожного члена сім'ї має припадати не менше 15 м² площі придбаної нерухомості. При отриманні ВНЖ цим способом також необхідно проживати на території держави не менше 183 днів у році, підтвердити наявність коштів для існування і мати страховку. ВНЖ видається терміном на один рік з можливістю продовження. Проживши в Угорщині три роки з даним видом на проживання, можна подавати заявку на отримання постійного виду на проживання (ПМП).

Емігрувати до Угорщини можна через возз'єднання з сім'єю. Знадобиться підтвердити документально свій родовід. Обов'язкові знання державної мови. Постійні резиденти можуть виїжджати з країни і повертатися необмежену кількість разів, вільно подорожую по Шенгену, користуватися всіма тими ж правами, що і її громадяни, крім права голосу на виборах.

Оформлення ПМП в Угорщині коштує недорого, знадобиться сплатити тільки реєстрацію. Важливо, щоб при подачі документів була присутня вся сім'я заявника. Біженці претендують на цей статус тільки при наявності тут нерухомості.

Отримати громадянство Угорщини можна ще й таким чином:

За принципом споріднення (якщо обоє батьків або один з них угорець, дитина автоматично отримує громадянство).

За територіальним принципом (якщо дитина народилася на території країни, значить, вона вже її громадянином).

Проживати в Угорщині 8 років і володіти державною мовою на високому рівні. Щоб придбати громадянство таким чином, знадобиться здати два іспити: по мові і по праву. Слід також надати документи про відсутність судимості та підтвердження володіння житловою нерухомістю. Важливий момент: подвійне підданство тут дозволено.

Імміграція в цілях ведення бізнесу в Угорщині

Одним з найпростіших способів виїзду за кордон для підприємців по всій Європі - бізнес-імміграція. Угорська республіка - не виняток.

Щоб переїхати, підприємцю необхідно зареєструвати тут свою фірму офіційно, скласти бізнес-план, домовитися про оренду приміщення, найняти штат працівників. І тільки тоді запускати виробництво, початковий капітал якого не менше 2000 євро. Дохід організації повинен бути досить високим - не менш 2, 4 тисяч доларів.

Зареєструвавши фірму, підприємець зможе швидко оформити ВНЖ на 1 рік (з продовженням до 2-х років), а через 3 роки змінити його на ПМП. Далі - отримання громадянства. Щоб стати тимчасовим резидентом, знадобиться бути офіційним директором фірми, а також надати документи на житлову площу (в межах 18 кв. м.), виписку з банківського рахунку про фінансову незалежність на 1 рік. Незабаром заявник зможе перевезти свою сім'ю.

Документи на оформлення угорської візи

За законодавством імміграція в Угорщину доступна після повного зібрання пакета документів, який може гарантувати вам в'їзд до іноземної держави. Міграційна політика Угорщини спростилася з недавнього часу, тому кожен українець має можливість безперешкодно перебратися в цю середземноморську країну в гирлі річки Дунай. Що потрібно для оформлення візи:

 • Дійсний закордонний паспорт;
 • Анкета, яка видається в консульстві Угорщини;
 • Дві кольорові фото 3,5 на 4,5 см;
 • Ксерокопія всіх віз за термін останніх трьох років і копія першої сторінки закордонного паспорта;
 • Копія кожної сторінки громадянського паспорта;
 • Довідка з місця роботи;
 • Копія кожної сторінки трудової книжки з мокрою печаткою підприємства;
 • Виписка банківського рахунку;
 • Якщо приватний підприємець переїжджає на постійне місце проживання в Угорщину, то додатково до основного пакету документів на візу необхідно надати:
 • Копія ІПН;
 • Свідоцтво ІП, яке завірено нотаріусом;
 • Виписка з податкової інспекції про кількість вирученої прибутку вашого підприємства за останні три місяці.

              Вартість оформлення угорської візи

Оплата консульського збору здійснюється безпосередньо в гривневому еквіваленті та становить 35 євро. Оформлення національної візи коштує 50 євро. У разі анулювання візи, оплата, на жаль, не повертається. У тому випадку, якщо ви виконуєте оплату в консульському центрі, то оплата проводиться в євро, а не гривні.

Подвійне громадянство: Угорщина - Україна.

За українськими законами мати подвійне громадянство заборонене. Тому громадяни України, які отримали паспорт Угорщини, повинні відмовитися від свого початкового громадянства.

Угорське законодавство дозволяє подвійне громадянство.

Відгуків (0)

Написати відгук