Телефон (Viber): +38 (095) 219-33-92
Івано-Франківськ вул.Дністровська, 45а, офіс 18

Послуги бронювання готеля, квитків на проїзд (жд,авіа,автобус)

Бронь готеля, придбати авіа, жд та автобусні квитки 5€

Для того щоб поїхати за кордон з метою туризму та по біометричному паспорту, то на кодоні потрібно показати бронь на готель або ваучер на проживання та дійсний страховий поліс (вартість дивись в розділі страхування).

З цією метою наша компанія допомагає у бронюванні готелів,хостелів,пансіонатів та приватних будинків (апартаментів) по цілому світу, надаючи в роздруваному вигляді ваучер , варстіть послуги складає 150 грн.

А також є представником компаній BUSFOR, FLIXBUS, INFOBUS, Join Up, Wizz Air, Ryanair та інших компаній з продажу квитків для подорожуваня і надаю послуги продажу квитків по всьому світу.

Автобусні тури з Івано-Франківська - це один із самих бюджетних видів і зручних варіантів для любителів подорожувати. Турне завжди можна спланувати під конкретний і зручний для Вас час. Будь-то кілька вихідних днів серед тижня або цілий місяць.

img img

Автобусні тури по Європі – Туроператор Танго Тревел (Tango Travel)

Автобусні тури до Європи з Adriatic Travel

Туроператор Алголь - вибір туру

Допомога в оформленні візи в Івано-Франківську

Інформаційно-туристична агенція Ozaran пропонує своїм клієнтам послуги з оформлення візи в країни ЄС а також в Америку, Канаду, Китай і Великобританію. З нашою компанією питання про те, де і як отримати візу, не є проблемою: фахівці компанії допоможуть максимально прискорити і спростити складну процедуру оформлення візи.

Наші послуги