Телефон (Viber): +38 (095) 219-33-92
Івано-Франківськ вул.Дністровська, 45а, офіс 18

Допомога в отриманні польської візи ціна від 90€

Щоб в'їхати громадянину України на територію Польщі, в країну Шенгену, необхідно мати візу. Подача документів в усі Візові Центри Польщі здійснюється тільки за попереднім записом. Польща видає два види віз: C (Шенгенська) і D (Національна). У свою чергу туристична віза для українського населення в Польщі відноситься до категорії C. При бажанні відвідати пам'ятки Польщі (та й інших країн Шенгенської угоди).

По ній громадянин має право починаючи від дати першого в'їзду протягом 90 днів за півріччя перебувати в Польщі і країнах вільного коридору. До цих країн відносять всі держави, що входять в Шенген зону. Кількість в'їздів не обмежена. Крім того, віза категорії C підходить і для транзитного перетину кордонів спільноти. Її оформити самостійно не доставить ніяких труднощів.

Вид D дозволяє відвідувати територію польської держави більше ніж 90 днів. Тим більше ці дні можуть витратитися як за одну поїздку, так і за кілька, починаючи від першої дати в'їзду. Видається віза такого зразка на 180 днів. Її умова: тільки ½ днів можна перебувати в інших країнах Шенгену, весь інший час - в Польщі.

img img

Польська віза в Івано-Франківську ціна

Комплект для візи страхівка + анкета для Вашого запрошення - 21€ Польська робоча (сезонна) віза на 270 днів - 150€ Польська робоча віза на 180 днів - 90€ Польська робоча віза на рік/365 днів - 350€ Польська студенська віза - 350€ Реєстрація запис на Консульство Республіки Польща в Львові, Вінниці, Одессі, Луцьку, Харкові, Київ, Нью Делі, Тбілісі (Грузія) - 51€ Документи та данні, що необхідні для замовлення запрошень:
 • 1. скан українського паспорта;
 • 2. скан ідентифікаційоного коду;
 • 3. скан закордонного паспорту;
 • 4. адреса прописки + індекс;
 • 5. номер мобільного телефону /вайбер та email;
 • 6. сімейний стан;
 • 7. ім"я мати та дівоче прізвище мами;
 • 8. ім я тата.

Документи та оплату авансу можна здійснити дистанційно і отримати готові до подачі у візовий центр документи в Вашому місті по накладеному платежу у відділенні пошти .

Відмова у видачі візи

У видачі візи може бути відмовлено у таких випадках:

 • Особa, яка запрошує, перерахованa в списку іноземців, перебування яких в Польщі небажано або перебування людини в Польщі може становити загрозу для національної оборони або національної безпеки або громадського порядку і громадської безпеки або громадського здоров'я.
 • Рішення про відмову у візі приймається в адміністративному порядку. Оскарження рішення про відмову надсилається міністру закордонних справ.
 • Якщо Ви попередньо мали польську робочу візу, а не працювали в Польщі і не сплачували податки, то в 80% отримаєте відмову і кошти не повертаються!!!

Підставою до прийняття документів на отримання національної візи є офіційна реєстрація у відповідному консульському окрузі. Більше дізнатися можна тут.

Перевірити стан готовності документів

Допомога в оформленні візи в Івано-Франківську

Інформаційно-туристична агенція Ozaran пропонує своїм клієнтам послуги з оформлення візи в країни ЄС а також в Америку, Канаду, Китай і Великобританію. З нашою компанією питання про те, де і як отримати візу, не є проблемою: фахівці компанії допоможуть максимально прискорити і спростити складну процедуру оформлення візи.

Наші послуги