Телефон (Viber): +38 (095) 219-33-92
Івано-Франківськ вул.Дністровська, 45а, офіс 18

Віза в США ціна 330€

Побачити Америку бажають мільйони людей щорічно, була б віза в США. І старий, і молодий готові місяцями збирати на поїздку, щоб побачити своїми очима приголомшливі пейзажі: Голлівуд, Ніагарський водоспад, Нью-Йорк, штат Каліфорнія і багато іншого.

З отриманням американської візи пов'язано безліч міфів і легенд, які поширюються серед українців. Звичайно, є свої певні складності для студентів або безробітних людей, пенсіонерів та одиноких жінок. Перш за все, необхідно правдиво пояснити консульському працівнику і прикордоннику в аеропорту вашу мету візиту в США.

Це факт, що американські прикордонники без особливого ентузіазму пропускають українців через кордон та інших східних європейців. Наявність візи не завжди стає гарантією пропуску через кордон, важливо і те, як ви виглядаєте і відповідаєте на питання прикордонника. Тому що багато хто з наших співвітчизників хочуть знайти роботу в США і залишитися там жити нелегально, а зовсім не погуляти по Нью-Йорку або позасмагати на пляжах Флориди.

Туризм в США завжди був, є і буде. Кількість мандрівників росте щорічно швидкими темпами, тому представникам країни Нового Світу абсолютно не важливі ваші почуття в разі відмови.

img img
ТУРИСТИЧНА ВІЗА США B1/B2 – 250$ ГОСТЬОВА ВІЗА США B1/B2 - 250$ БІЗНЕС ВІЗА США B1/B2 – 250$ (окремо оплачується вартість запрошення вхідного квитка на виставку чи тренінг вартість від 250$ ) ТУРИСТИЧНА ВІЗА США B1/B2 + ВНЖ УГОРЩИНИ на 2 роки – Подача в Будапешті – 70% відкриття! ВІДКРИТТЯ КОМПАНІЇ В США - 1100$ (Після відкриття компанії являється можливість подачі на 10 річну бізнес визу в США - вартість подачі під компанію оплачується додатково 150$ ). НАВЧАЛЬНА ВІЗА США F1– 1000$ ( Найбільш відкриваємий тип візи в Україні,кандидат повинен мати мінімальний рівень англійської A2 та бути віком від 20 до 29 років ) РОБОТА НА КРУЇЗНИХ ЛАЙНЕРАХ - 2500$ - оплата в три етапи(1 етап - 800$, 2 етап - 800$, 3 етап - 900$) WORK AND TRAVEL - під запит.ЗАПОВНЕННЯ он-лайн анкети - 100$ *Додатково можлива допомога у формуванні повного пакету документів. ПОДАЧА в ПОЛЬЩІ та іншій любій країні Європи за БАЖАННЯМ КЛІЄНТА (Збільшує шанс отримання візи!) ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ В США J1 – для студентів або людей із підтвердженим досвідом роботи та знанням англійської мови A2/B1, віком від 21 до 32 років, ТІЛЬКИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ КОТРІ НЕ ЗАЛИШАТЬСЯ в США після завершення контракту:
 • 1) КООПЕРАТИВИ ТА ЕЛЕВАТОРИ В США на 2020 рік – Мінімальна кількість годин в тиждень 40-45, стипендія нараховується погодинно 10$/год. – понаднормові за ставкою 1,5 погодинної оплати. БЕЗКОШТОВНО надається транспорт до місця роботи та проживання.Тривалість стажування 7-9 місяців, виїзд з лютого 2020 року. ( Необхідна освіта: Будівельна, Інженерна, Технологічна, Механіко – Інженерна або від 5 років підтвердженого документального досвіду в Будівництві)
 • 2) БУДІВНИЦТВО С/Г СПОРУД В США на 2020 рік - Мінімальна кількість годин в тиждень 40-45, стипендія нараховується погодинно 9-10$/год. – понаднормові за ставкою 1,5 погодинної оплати. БЕЗКОШТОВНО надається транспорт до місця роботи та проживання.Тривалість стажування 8-18 місяців, виїзд з лютого 2020 року. ( Необхідна освіта: Будівельна, Інженерна, Технологічна, Механіко – Інженерна або від 5 років підтвердженого документального досвіду в Будівництві)
 • 3) WISE ПТАХОФЕРМА В США на 2020 рік - Кількість годин в тиждень 55, стипендія нараховується погодинно 10$/год. – понаднормові немає. БЕЗКОШТОВНО надається транспорт до місця роботи та проживання.Тривалість стажування 8-18 місяців, виїзд з лютого 2020 року. ( Необхідна освіта: Будівельна, Інженерна, Технологічна, Механіко – Інженерна або від 5 років підтвердженого документального досвіду в Будівництві)

ПОСЛУГИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ ФЛОРИДСЬКОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ Scoblawyers

 • ГРІН КАРД ЧЕРЕЗ ІНВЕСТИЦІЮ / EB-5
 • ІММІГРАЦІЙНЕ ПРАВО
 • ГРІН КАРТА ЧЕРЕЗ СІМ'Ю (Батьки / Діти громадянина СШA)
 • ГРІН КАРТА ЧЕРЕЗ ШЛЮБ (чоловік / дружина)
 • ВІЗА НАРЕЧЕНОГО / НАРЕЧЕНОЇ
 • ЗАХИСТ ВІД ДЕПОРТАЦІЇ, СКАСУВАННЯ ДЕПОРТАЦІЇ
 • ПІДГОТОВКА ДО ІММІГРАЦІЙНОГО ІНТЕРВ'Ю
 • ГРОМАДЯНСТВО США
Список документів для відкриття візи (туризм)
 • Закордонний паспорт (оригінал) з терміном дії не менше 6 місяців до дати закінчення поїздки, а, також, якщо є в наявності, інші дійсні закордонні паспорти (оригінал і копія);
 • Фотографія в електронному вигляді розміром 5х5 см; голова повинна розташовуватися в центрі фото. Лицо займає 50% фотографії;
 • Оригінал і копія національного паспорта (тільки сторінки з відмітками);
 • Копія ідентифікаційного коду;
 • Документи, що свідчать про працевлаштування - довідка з роботи на фірмовому бланку з підписом і печаткою з зазначенням середньомісячного доходу, стажу роботи, посади. Ви можете принести на співбесіду документи, що свідчать про Ваші доходи (в деяких випадках про дохід вашого чоловіка чи дружини) і бути готовими до обговорення питання про те, як ви заробляєте на життя. Рекламні проспекти підприємства, на якому Ви працюєте, лист з коротким описом діяльності Вашого підприємства, рік створення і ін. Якщо Ви є засновником, співзасновником підприємства - установчі документи, свідоцтво про реєстрацію, ліцензія, рахунки та інші матеріали, що підтверджують міцне економічне становище Вашого підприємства;
 • Для пенсіонерів - копія пенсійного посвідчення, довідка про пенсійні нарахування із зазначенням суми;
 • Для студентів - копія студентського, копія заліковки, довідка з університету про те, що студент дійсно навчається в даному університеті, що дирекція не заперечує проти відсутності студента на період поїздки;
 • Для неповнолітніх дітей - спонсорський лист, дозвіл від батьків, якщо дитина подорожує з одним з них;
 • Для приватних підприємців - свідоцтво про реєстрацію, свідоцтво про сплату єдиного податку, податкова декларація за останній звітний період;
 • Копії документів на майно (квартира, машина, дача, цінні папери і т.д.);
 • Кредитна картка та довідка з банку про наявність у Вас банківського рахунку, що підтверджує Вашу фінансову спроможність;
 • Анкетні дані;
 • Копія свідоцтва про шлюб;
 • Копія свідоцтва про народження дітей;
 • Бронь готелю;
 • Бронь авіаквитків.

Професійна допомога у відкритті віз в США для Ваших клієнтів, 5-річний досвід нашої компанії допоможе якісно підготуватись до співбесіди, оцінити реальні шанси та отримати візу на 10 років!

Допомога в оформленні візи в Івано-Франківську

Інформаційно-туристична агенція Ozaran пропонує своїм клієнтам послуги з оформлення візи в країни ЄС а також в Америку, Канаду, Китай і Великобританію. З нашою компанією питання про те, де і як отримати візу, не є проблемою: фахівці компанії допоможуть максимально прискорити і спростити складну процедуру оформлення візи.

Наші послуги