Телефон (Viber): +38 (095) 219-33-92
Івано-Франківськ вул.Дністровська, 45а, офіс 18

Довідка про несудимість з Польщі,України та Чехії від 50Є

Чим є довідка про несудимість в Польщі, який орган є уповноваженим для того, щоб даний документ видати, а також державне мито, які необхідно сплатити для того, щоб довідка про несудимість в Польщі була видана зацікавленій особі.

Польська влада вимагає від іноземних громадян надати довідку про відсутність судимості при подачі документів по самим різним процедурам - від легалізації (оформлення посвідки на проживання) до оформлення шлюбу.

Як правило, польські органи приймають ці довідки з терміном не більше 3-х місяців з дати видачі.

Довідка про несудимість в Польщі - це документ, який підтверджує, що на момент його видачі особа, в ньому фігурує, не вчинила кримінально карного злочину, а також не знаходиться в розшуку. Хочемо звернути Вашу увагу на той факт, що довідка про несудимість в Польщі видається як і польським, так і іноземним громадянам.

На особливу увагу заслуговує той факт, що довідка про несудимість в Польщі, на відміну від багатьох інших країн, потрібно в разі:

 • - прийняття на роботу не тільки в державні органи, але також до приватних осіб і фірм,
 • - отримання іноземним громадянином польського громадянства,
 • - отримання іноземним громадянином дозволу на проживання в Польщі,
 • - отримання права на зберігання і використання зброї,
 • - отримання візи в країни, законодавство яких цього вимагає,
 • - участі в тендерах.
img img

Документ, який засвідчує, що людина не притягувалась до відповідальності за злочини, знята, погашена судимість і людина не в розшуку.

Якщо довідка потрібна для надання поза межами території Польщі, в такому випадку на довідку потрібно проставити штамп апостиль (конкретно вказується країна на яку потрібна довідка).

Перелік необхідних документів для отримання Довідки:
 1. Скан українського паспорта.
 2. Скан ідентифікаційного коду.
 3. Скан закордонного паспорта.
 4. Ім'я та дівоче прізвище мами.
 5. Ім'я тата.
 6. Написати всі імена та прізвища якими користувались в паспортах.
 7. Оплата за довідку в повному обсязі.

Довідка оформляється без Вашої присутності і можна замовити он-лайн , відправивши документи на імейл ozaran@ukr.net ,а отримати на офісі або поштою.

Документ, який засвідчує, що людина не притягувалась до відповідальності за злочини, знята, погашена судимість і людина не в розшуку.

Якщо довідка потрібна для надання поза межами території Польщі, в такому випадку на довідку потрібно проставити штамп апостиль (конкретно вказується країна на яку потрібна довідка) та є можливість перекласти на потрібну Вам мову з завіренням нотаріально або присяжним перекладачем за додаткову оплату.

ВАРТІСТЬ ДОВІДОК:
 • з України -600 грн за 7 днів без перекладу на Чеську мову;
 • з України - 700 грн за 8 днів з перекладом на Чеську мову;
 • з Польщі - 50Є за 7 днів без перекладу і апостиля;
 • з Польщі - 90Є за 9 днів з апостилем;
 • з Польщі -100Є за 9 днів з перекладом та апостилем;
 • з Чехії - 250Є за 8 робочих днів з апостилем.

Допомога в оформленні візи в Івано-Франківську

Інформаційно-туристична агенція Ozaran пропонує своїм клієнтам послуги з оформлення візи в країни ЄС а також в Америку, Канаду, Китай і Великобританію. З нашою компанією питання про те, де і як отримати візу, не є проблемою: фахівці компанії допоможуть максимально прискорити і спростити складну процедуру оформлення візи.

Наші послуги