Телефон (Viber): +38 (095) 219-33-92
Івано-Франківськ вул.Дністровська, 45а, офіс 18

Оформлення чіп карти водія України для тахографа онлайн /чип карта водителя

ціна 85€

Картка водія для тахографа - це пластикова карта з вбудованим мікрочіпом, вона є «ключем», що забезпечує ідентифікацію та аутентифікацію водія з використанням шифрувальних (криптографічних) засобів.

Вона дозволяє зчитувати з цифрового пристрою записану і збережену інформацію про дотримання водієм режиму праці та відпочинку, контролю швидкості і часу руху автомобіля. При цьому інформація з карти є юридичним доказом при розгляді в суді або транспортному контролі на дорогах, є підставою для накладення на водія і компанію штрафів правоохоронними органами країн Євросоюзу.

Як виглядає картка водія для тахографа

Карти водія розрізняються залежно від контрольного пристрою, яким обладнаний транспортний засіб. Він може відповідати вимогам Європейської угоди, що стосується роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення (ЄУТР), або вимогам Технічного регламенту «Про безпеку колісних транспортних засобів» (тахографи з ЗКЗІ). Карти оформляються відповідно європейського і українського зразка.

img img

Для отримання чіп карти водія (код 95) потрібні такі документи та данні:

  • 1. Скан українського паспорта;
  • 2. Скан ідентифікаційного коду;
  • 3. скан водійських прав;
  • 4. фото 3.5 на 4.5;
  • 5. адреса поштова та номер телефону (вайбер) та email;
  • 5. оплата

Допомога в оформленні візи в Івано-Франківську

Інформаційно-туристична агенція Ozaran пропонує своїм клієнтам послуги з оформлення візи в країни ЄС а також в Америку, Канаду, Китай і Великобританію. З нашою компанією питання про те, де і як отримати візу, не є проблемою: фахівці компанії допоможуть максимально прискорити і спростити складну процедуру оформлення візи.

Наші послуги